14.04.2022 10:03

Oddílový turnaj 2021

O víkendu 18. a 19.9.2021 se konal každoroční tenisový oddilovy turnaj TK Ruzyně. Přihlášených 28 účastníků soutěžilo v singlu hlavní soutěži, v útěše a deblu.

Pár bodů k průběhu turnaje...
• Paní Farová cestou z volejbalu na basketbal vyklepla paní Darmekovou 6/1
• Ota Císař se v jednu chvíli jmenoval Šimon,  poté zase Eda ( Eda musel do práce a Šimon onemocněl)
• Kdyby každý bral tenis poctivě a s nasazením jako Petr Popel ( příprava , rozcvička, multienergy-ionto-bio ).... tak by se dostal do finale jako Petr !!!

• Pro Sabinu Červenou první turnaj. Týden předem nespala ,ale po vítězství nad Tondou Ď v prvním kole , druhé kolo za čokoládu nechala Vladovi Hanusovi ... ( Vláďa se ještě stačil seznámit s maminkou !)
• Kořinkovi táta a syn se nemohli turnaje nabažit - Tobík si šel pinknout ještě i po turnaji!
• Kdyby si Karel Pavlicek 2x nepopletl začátek utkání.... tak by neměl čas psát alespoň diplomy :) Diky Karle !!!
• Dospělý hráli s dětmi debla. Tatínkovi syna , který vyhrál debla ukápla slza.  Pepino J. diky za životní zážitek pro Tondu !• Největší překvapení turnaje Petr Martinú porazil Zbyňka Vávru ! Táta/děda byl dojatej... Zbyněk asi taky...

• Vlada vsadil na Jaromíra 10 kliku proti Heleně. Nejzkušenější hráč turnaje ( 66. sezóna na kurtu ! ) nakonec podlehl po 105ti minutách 4/6 ve třetím setu
• Sylvinka, Anička, Adélka, Eliška, Tonik a Tobík statečně bojovali s dospěláky. Chtějí na další turnaje ! A o víc nejde ! I někdy přísné přítomné trenérce Miladě zářili oči , kam se její svěřenci posunuli ...

• Nejvíc toho při turnaji opět naběhal Radovan. Mohl tedy ještě zametat kurty , ale už to v rámci vaření, obsluhy , sklízení a kasírovaní nestíhal ! :)
• O  historce o kolech mercedesu ve vzduchu a volání vyprošťovacího jeřábu po after party  jsem slibil , že nic psát nebudu. Tak se Vládi zeptejte raději každej sám...